Ruszył nabór do Studia Piosenki Metro we Włocławku!

  • 16.09.2021, 08:00
  • informacja prasowa
Ruszył nabór do Studia Piosenki Metro we Włocławku! fot.facebook/Metro

Od fenomenu Metra mija dziś blisko 30 lat. Młodzi ludzie nie będą dziś pamiętać tamtej atmosfery i powiewu świeżości jaki niósł musical. Wyreżyserowane na początku lat 90  przez Janusza Józefowicza widowisko muzyczne zgromadziło mnóstwo widzów. Do czerwca 2018 musical zagrano ponad 2150 razy, a obejrzało go – według szacunków – łącznie ok. 2 milionów widzów. Obsadę Metra stanowiła utalentowana młodzież, której szukano w drodze castingów organizowanych w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Metro odniosło w Polsce niesamowity sukces. Było pierwszym polskim spektaklem teatralnym, w którym użyto laserów i ultrafioletu Musical doczekał się nawet przedstawienia na Broadwayu. Obecnie znany reżyser rozpoczął realizację nowego przedsięwzięcia na terenie całej Polski:

"Właśnie ruszył nabór do Studia Piosenki Metro we Włocławku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dzieci od 6 r.ż., młodzież i dorosłych.Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności wokalne - nie zwlekaj! Udział w naszych zajęciach daje możliwość pracy z bezpośrednim, a nawet osobistym kontaktem z twórcami kultowego, pierwszego polskiego musicalu „Metro” - Panami Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą; udziału w ogólnopolskich konkursach organizowanych przez SPM oraz teatr Studio Buffo; zaistnienia w środowisku artystycznym. Wystarczy, że wyślesz maila a w nim: imię, nazwisko, wiek a przede wszystkim nagranie dowolnej polskiej piosenki.Więcej informacji: e-mail: [email protected], tel. 690838097"

Wszystkim zainteresowanym, życzymy powodzenia ;) 

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe