Grozili nożem i pobili Jana S. Po pewnym czasie przecięli i przebili drzwi jego mieszkania

  • 17.09.2021, 03:48 (aktualizacja 17.09.2021, 08:42)
  • informacja prasowa
Grozili nożem i pobili Jana S. Po pewnym czasie przecięli i przebili drzwi…

W maju 2021 roku we Włocławku doszło do rozboju na Janie S. Dwóch mężczyzn- jak się później okazało -  Artur K. i Robert K. grozili Janowi S. nożem. Chcieli okraść mężczyznę, ten jednak nie posiadał przy sobie pieniędzy. W obliczu braku zysku zaatakowali Jana S.:

"16 maja 2021 r. we Włocławku wspólnie i w porozumieniu oraz z inną osobą i przy użyciu noża doprowadzili do stanu bezbronności Jana S. powodując u niego obrażenia w postaci zasinień i stłuczenia twarzy, rany ciętej  i zasinienia grzbietu ręki lewej. , - tj. o czyn z art. 13 § 1 k.k. w zw. z art. 280 § 2 k.k. w zb. z art. 157 § 2 k.k. w zw. z art. 11 § 2 k.k."- informuje Prokurator Rejonowy we Włocławku

Niecały miesiąc później mężczyźni postanowili raz jeszcze spróbować swoich sił. 14 czerwca usiłowali wejść do mieszkania Jana S. i Barbary J.-S. znajdującego się we Włocławku. W tym celu przecięli i przebili drzwi:

"Miesiąc później w dniu 14 czerwca 2021 r. we Włocławku działając wspólnie  i w porozumieniu dokonali uszkodzenia drzwi wejściowych do mieszkania należącego do Barbary J.- S. oraz Jana S. poprzez przebicie i przecięcie ich powierzchni zewnętrznej nieustalonym narzędziem o wartości strat 800 zł na szkodę w/w, tj. o czyn z art. 288 § 1 k.k."- informuje Prokurator Rejonowy we Włocławku


Prokurator przesłał akt oskarżenia w tej sprawie w dniu 31 sierpnia. Artur K. nie był dotychczas karany, natomiast Robert K. był już kilkukrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu. 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Derut
Derut 17.09.2021, 09:26
Ale jaja sprawa brdzie umorzona jak zykle

Pozostałe