Akcja straży pożarnej na pl. Wolności. Teren zabezpieczała straż miejska

  • 20.09.2021, 16:53 (aktualizacja 22.09.2021, 11:21)
  • B.B.
Akcja straży pożarnej na pl. Wolności. Teren zabezpieczała straż miejska

Po godzinie 14:00 włocławskie służby zostały zadysponowane na plac Wolności. Z relacji świadków wynika, że uszkodzona została kamera na jednym z budynków. Istniała możliwość, że sprzęt z dużej wysokości spadnie na chodnik i spowoduje obrażenia ciała u przechodniów. Na miejsce został zadysponowany podnośnik strażacki. Teren zabezpieczał patrol straży miejskiej. Czekamy na oficjalny komunikat ze strony straży pożarnej.

Aktualizacja

"Na miejsce zostały zadysponowane 2 zastępy straży pożarnej, podnośnik i samochód rozpoznawczy. Informację otrzymaliśmy od straży miejskiej, że kamera monitoringu jest naderwana i istnieje zagrożenie oderwania sprzętu i spowodowania obrażeń u przechodniów. Straż pożarna zabezpieczyła kamerę." - dodaje mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2

B.B.

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe