Pożar mieszkania przy ul. Św. Antoniego. Jedna osoba z oparzeniami trafiła do szpitala

  • 21.09.2021, 20:42 (aktualizacja 22.09.2021, 11:16)
  • K.M.
Pożar mieszkania przy ul. Św. Antoniego. Jedna osoba z oparzeniami trafiła… fot.B.Obałkowska

Dziś po godz. 19.00 w bloku przy ul. Św. Antoniego doszło do pożaru mieszkania. Na miejscu pojawiły się trzy jednostki straży pożarnej w tym jedna z podnośnikiem, nie było jednak konieczności jego używania, ponieważ do pożaru doszło na parterze. Na miejscu pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Mieszkanie po akcji gaśniczej zostało sprawdzone na obecność tlenku węgla, czekamy na oficjalne informacje rzecznika.

Aktualizacja (22.09)

"Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19:38. Na miejsce zostały zadysponowane 3 zastępy straży pożarnej. Po dojeździe okazało się, że pożarem jest objęte jedno z pomieszczeń w budynku wielorodzinnym na parterze. Osoba tam mieszkająca ewakuowała się przed przybyciem straży pożarnej. Miała oparzenia ręki i nogi. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy ambulatoryjnej. Następnie ta osoba została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przetransportowana do szpitala. Co do samego pożaru, to był nim objęty korytarz. Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy stwierdzili wstępnie, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Straty zostały wycenione na około 10 000 zł. Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej ewakuowały się osoby mieszkające piętro wyżej. Akcja gaśnicza zakończyła się około 20:00: - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2

K.M.

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ANTONI
ANTONI 22.09.2021, 13:42
STAROŚĆ I ŚMIERĆ W SAMOTNOŚCI

Pozostałe