W nocy nad Włocławkiem przeszła wichura. Konieczne były interwencje straży pożarnej

  • 24.09.2021, 12:40 (aktualizacja 24.09.2021, 13:59)
  • B.B.
W nocy nad Włocławkiem przeszła wichura. Konieczne były interwencje straży…

Wczoraj wieczorem pogoda nad naszym miastem uległa pogorszeniu. Cały dzień był pochmurny, a około godziny 19:00 zaczął padać deszcz, któremu towarzyszyły gwałtowne porywy wiatru, który połamał kilka drzew. Konieczna była interwencja straży pożarnej.

"Jeśli chodzi o zdarzenia związane z wichurą to na godzinę 11:00 mieliśmy sześć zdarzeń związanych z połamanymi drzewami. Nie doszło do poważnych uszkodzeń w mieniu." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsc, w których wiatr uszkodził drzewa, a następnie usunięciu zwisających fragmentów konarów, by nie zagrażały bezpieczeństwu.

B.B.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe