V edycja Programu Tesco Decydujesz, pomagamy

  • 20.01.2019, 23:22 (aktualizacja 20.01.2019, 23:30)
  • Stowarzyszenie Profutrzaki
V edycja Programu Tesco Decydujesz, pomagamy

"Kiedy podzielisz się dobrem - nigdy nie będziesz miał mniej". Liczba porzucanych zwierząt łamie nam serca. Niektóre już nigdy nie wyjdą ze schroniska, niektóre nadal błąkają się po ulicach. Strach, głód, tęsknota... My mówimy STOP! Dlatego niezmiernie miło nam poinformować, że w V edycji Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” nasz projekt „Akcja sterylizacja w Gminie Brześć Kujawski” został przez Komisję Grantową wysoko oceniony i tym samym zakwalifikował się do II etapu, czyli głosowania Klientów w sklepach Tesco. My zrobiliśmy już wszystko, co mogliśmy, a teraz los naszego projektu leży w WASZYCH RĘKACH


Co należy zrobić:
🐾 głosowanie rozpocznie się 21.01.2019 i zakończy 17.02.2019 - głos można oddać za pomocą otrzymanego w sklepach Tesco żetonu, który Klient otrzyma od Kasjera podczas każdych zakupów (w kasach samoobsługowych żetony wydawane są na życzenie Klienta)
🐾 żeton otrzymany od Kasjera należy wrzucić do urny (zachęcamy wybrać Stowarzyszenie Profutrzaki)
🐾 żetony na nasz projekt można wrzucać w sklepach Tesco we Włocławku przy ulicy Kruszyńskiej 17/27 i Królewieckiej 41/43


Z naszego mikroregionu do II etapu zakwalifikowały się jeszcze następujące projekty „Krew z Kowala, żyć pozwala” i „Z rodziną po zdrowie” i to właśnie między naszą trójką wspaniałych :) rozegra się walka o podium i nagrodę w postaci grantu na sfinansowanie projektu. Pomóżcie nam ograniczać bezdomność i cierpienie zwierząt. Pomóżcie nam zdobyć GRANT na sfinansowanie akcji sterylizacji w gminie Brześć Kujawski. Dziękujemy za każdy oddany głos na nasz projekt. Razem można więcej!

Stowarzyszenie Profutrzaki

Stowarzyszenie Profutrzaki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe