Akcja służb w Fabiankach. Ruchem kierowała policja

  • 13.10.2021, 14:46 (aktualizacja 13.10.2021, 14:53)
  • B.B.
Akcja służb w Fabiankach. Ruchem kierowała policja

Po godzinie 12:00 straż pożarna i policja zostały zadysponowane do miejscowości Fabianki. Przyczyną interwencji były odpady zbożowe, które najprawdopodobniej spadły z przyczepy rolniczej.

"Z naszej strony była tam Ochotnicza Straż Pożarna z Bogucina, która działała od godziny 12:00 do 14:00. Na drodze znajdowały się odpady zbożowe. Jezdnia była od nich śliska i powodowało to zagrożenie. Z naszej strony działania polegały na zabezpieczeniu miejsca. Odpady zostały uprzątnięte przez pracowników Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która jest zarządcą drogi." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2

W trakcie prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Kierowali nim funkcjonariusze policji.

B.B.

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe