wtorek, 23 kwietnia 2024 09:28
Przeczytaj!
  • Będą wybory do Senatu, Kukucki został prezydentem Włocławka

Anwil gromi w ostatniej kwarcie. Niesamowita końcówka Rottweilerów

Tydzień temu w Hali Mistrzów po zaciętym meczu Anwil Włocławek wygrał po zaciętym meczu z MKS-em i ponownie znalazł się na szczycie ligowej tabeli. Rottweilery w ramach 10. kolejki zagrały ponownie przed własną publicznością, tym razem z Treflem Sopot. Przed rozpoczęciem sezonu ekipa gości budziła wśród swoich kibiców nadzieje na walkę o najwyższe cele, jednak kolejne mecze tego nie potwierdziły. Ligowy bilans Trefla to 4:5. Na początku meczu to Anwil dominował, jednak seria niecelnych rzutów gospodarzy spowodowała, że po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 18:21. Druga kwarta zakończyła się wynikiem 17:16. W trzeciej części meczu padał remis 18:18. Przełomowa była czwarta kwarta. Był to popis gry podopiecznych trenera Frasukiewicza, uwieńczony wynikiem 28:6. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 81:61. Więcej informacji wkrótce.