Starcie Lidera Włocławek ze Startem Pruszcz zakończone remisem

• 21.11.2021, 04:11 (aktualizacja 22.11.2021, 04:21)
  • K.M.
Starcie Lidera Włocławek ze Startem Pruszcz zakończone remisem fot. J.O.

W sobotę o godz. 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy hali Mistrzów Lider Włocławek zmierzył się ze Startem Pruszcz. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 po dwóch strzałach głową Daniela Wilińskiego z Lidera Włocławek i dwóch bramkach zawodników ( Olafa Wójtowicza i Karola Misiaszka) ze Startu Pruszcz. W pierwszej połowie padły trzy bramki w 12, 26 i 40 minucie dając do przerwy przewagę gościom. Sytuacja zmieniła się dopiero w 66 minucie, gdy ponownie bramkę dla włocławian zdobył Daniel Wiliński. Cały mecz można obejrzeć pod linkiem Mecz Lidera i Startu Pruszcz