PSZOK w Starym Brześciu odbierze zużyte opony od rolników, są jednak warunki

  • 29.11.2021, 04:33
  • informacja prasowa UM Brześć Kujawski
PSZOK w Starym Brześciu odbierze zużyte opony od rolników, są jednak warunki fot. archiwum

Urząd Miejski w Brześciu będzie przyjmować od rolników wnioski o odbiór i utylizację zużytych opon z działalności rolniczej. Rolnicy zainteresowani zagospodarowaniem zużytych opon proszeni są o składanie formularzy wraz z klauzulą RODO w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim. W związku z powyższym Biorący udział w przedsięwzięciu rolnicy w/w odpady dostarczą do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Starym Brześciu w terminie wyznaczonym przez Gminę. Przedmiotowe odpady muszą spełniać odpowiednie wymagania jakościowe tzn. muszą być wolne od zanieczyszczeń m. in. kamieni, ziemi, mchu, felg, farb, tworzyw sztucznych, itp.. Wnioski przyjmowane będą w terminie do dnia  31 stycznia 2022 r. Gmina realizowała będzie zadanie pod warunkiem pozyskania dotacji lub dysponowania środkami na ten cel. Wówczas przeprowadzony zostanie wybór wykonawcy zadania.

WNIOSEK o dofinansowanie realizacji przedsięwzięć związanych z odbiorem i zagospodarowaniem zużytych opon pochodzących z działalności rolniczej z terenu Gminy Brześć Kujawski

informacja prasowa UM Brześć Kujawski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe