Nie żyje dwoje strażaków, trzech jest rannych. Jechali na akcję, zderzyli się z ciężarówką

  • 02.12.2021, 08:44 (aktualizacja 02.12.2021, 12:36)
  • K.M.
Nie żyje dwoje strażaków, trzech jest rannych. Jechali na akcję, zderzyli… Fot. Archiwum

Dziś w godzinach porannych na drodze krajowej nr 10 doszło do tragicznego wypadku w którym śmierć poniosło dwoje strażaków, natomiast trzech jest rannych. Jechali alarmowo do pożaru sadzy i zderzyli się z samochodem ciężarowym. Wyrazy współczucia złożył Komendant Główny PSP:

 

- Dziś w godzinach porannych w m. Czernikowo (pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie) doszło do tragicznego zdarzenia, w którym  samochód OSP Czernikowo jadąc alarmowo do pożaru sadzy, zderzył się z samochodem ciężarowym.  
Samochodem OSP jechało 5 druhów OSP Czernikowo. W wyniku zderzenia, dwoje druhów poniosło śmierć a trzech zostało rannych. Wśród rannych, dwóch druhów to osoby będące również funkcjonariuszami PSP.
Dziś ratownicy wypełniając swoją misję - niosąc pomoc drugiemu człowiekowi, ponieśli najwyższą ofiarę tracąc życie.
Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak w imieniu całej społeczności strażackiej składa głębokie wyrazy współczucia dla Rodzin zmarłych.

 

K.M.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe