Tragedia w Grodztwie pod Kowalem. Nie żyją dwie osoby, których auto stoczyło się do stawu

  • 22.12.2021, 18:42 (aktualizacja 22.12.2021, 23:46)
  • Bogumiła Obałkowska
Tragedia w Grodztwie pod Kowalem. Nie żyją dwie osoby, których auto stoczyło… Fot. B.B.

Dziś przed godz. 18.00 doszło do tragedii w miejscowości Grodztwo. Ze wstępnych ustaleń wynika że auto osobowe dachowało, a następnie stoczyło się do stawu. W środku były dwie osoby. Jesteśmy na miejscu. Czekamy na szczegółowe informacje. 

Aktualizacja. W aucie znajdowało się dwóch mężczyzn. Podejmowano reanimacje. Nieoficjalnie: Prawdopodobnie mężczyźni znajdowali się w wodzie od blisko 2h.

"Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 17:24. Wysłane zostały cztery zastępy straży pożarnej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód marki Suzuki  dachował, a w środku uwięzione są dwie osoby. Przystąpiono do wydobywania poszkodowanych z samochodu i przeprowadzono resuscytację, niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Okazało się, że są to 61 i 66-leni mężczyźni. ZRM będący na miejscu zdarzenia stwierdził zgon. Grupa Wodno-Nurkowa przeszukała jeszcze dno stawu aby wykluczyć obecność innych osób, które były w pojeździe. Nie stwierdzono takich osób. Działania dosłownie przed chwilą zostały zakończone." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 we Włocławku

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dawid
Dawid 22.12.2021, 20:43
Proszę rodzinę osób biorących udział w wypadku o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie Dawid tel.579925890

Pozostałe