Rusza „Brzeska Strefa Aktywności - Klub Pracy”

  • 26.01.2022, 01:14
  • informacja prasowa
Rusza „Brzeska Strefa Aktywności - Klub Pracy”

Gmina Brześć Kujawski rozpoczyna realizację II edycji projektu „Brzeska Strefa Aktywności - Klub Pracy”. Projekt kierowany jest do osób zamieszkujących na terenie gminy Brześć Kujawski, bezrobotnych lub biernych zawodowo. W ramach projektu uczestnicy zostaną objęci wsparciem w postaci:

  • przygotowania Indywidualnych Planów Działania;
  • porad psychologa;
  • uczestnictwach w szkoleniach/warsztatach.

Proces wsparcia uczestników odbywać się będzie w oparciu o ścieżkę reintegracji, stworzoną indywidualnie dla każdego uczestnika, z uwzględnieniem diagnozy, zasobów, potencjału, predyspozycji i potrzeb. Wszyscy uczestnicy będą realizować zadania zgodnie z Indywidualnym Planem Działania oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem. Udział w projekcie jest bezpłatny. Termin rekrutacji: 24.01.2022-14.02.2022 Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: www.brzesckujawski.pl zakładka „Projekty społeczne”.

 

informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe