Blisko 300 aukcji włocławskiego WOŚP na allegro. Które najciekawsze?

  • 27.01.2022, 01:28 (aktualizacja 27.01.2022, 05:11)
  • K.M.
Blisko 300 aukcji włocławskiego WOŚP na allegro. Które najciekawsze? fot. allegro

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Jak wcześniej pisaliśmy, na scenie pojawi się Viki Gabor, nie zabraknie imprez na terenie miasta. Szczegółowy rozkład TUTAJ. Tymczasem w serwisie Allegro trwają licytacje przekazanych gadżetów. Włocławski sztab WOŚP wystawia vouchery, książki, naczynia i gadżety, ale czy wśród 300 aukcji znajdziemy perełki? Zdecydowanie tak. 

1.Niezwykle interesującą aukcją jest lekcja antropologii, którą poprowadzi dr Alicja Drozd-Lipińskaarcheolog i antropolog z wieloletnim stażem, biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym we Włocławku. Oferta jest skierowana do studentów, uczniów szkół średnich i starszych klas szkół podstawowych, czas realizacji do uzgodnienia.

2.Kolejną ciekawą aukcją, która znalazła się wśród wystawianych przez włocławski WOŚP jest przejazd profesjonalną rajdówką z 8-letnim licencjonowanym kierowcą kartingowym, Borysem Piotrowskim. Mimo młodego wieku Borys ma duże doświadczenie w sportach motorowych. Dla fanów motoryzacji to ogromne przeżycie i świetna zabawa zasiąść na fotelu pilota z tak młodym kierowcą. 

3.Licytować można także zajęcia w szkole Jogi - zaproszenie od Marty, gospodyni Domu Jogi GAJA we Włocławku, na wybrane zajęcia w prowadzonej szkole jogi. Zajęcia trwają 80 minut.

4.Numer 110 czasopisma „Wędrowiec” z 25 stycznia (6 lutego) 1879 roku. A w nim artykuły podróżnicze, społeczne, fragmenty powieści, wiadomości bieżące, nieco rozrywki i nauki, korespondencja od redakcji do czytelników. To niezwykła okazja, aby wziąć w ręce pismo sprzed niemal 150 lat, zachwycić się ówczesnym językiem i pogłowić nieco nad jego zagadkami, zmierzyć się z „zagadnieniem matematycznym”, przestudiować „nowości” krajowe i zagraniczne – przenieść się na chwilę duchem w tamte czasy.

5. List polskich emigrantów z 1927 roku, który wysłali oni z Toledo w amerykańskim stanie Ohio do krewnych mieszkających we Włocławku przy ul. Wroniej 10.

6. Czternastodniowa terapia metodą Tomatisa, czyli program naturalnej stymulacji neurosensorycznej prowadzonej przy pomocy muzyki i głosu. Ten rodzaj terapii jest korzystny dla dzieci i dorosłych, znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze.

7. Trening z finalistką 3. edycji Ninja Warrior, Katarzyną Baranowską jak dotąd jedyną kobietą rywalizującą w finale z mężczyznamiTrening indywidualny, dopasowany do możliwości uczestnika. Możliwość zamiany na trening rodzinny w tzw. małpim gaju.

8. 79 płyt winylowych z muzyką różną - od rozrywkowej poprzez poetycką do klasycznej. Wśród wykonawców między innymi Eleni, Krzysztof Krawczyk, Bułat Okudżawa, Budka Suflera, Wały Jagiellońskie, Modern Talking, C.C. Catch, Skaldowie, Breakout, Czerwono-Czarni i wiele innych gwiazd.

Swoje podarki do licytacji przeznaczyli również prezydent Wojtkowski - bilety VIP na mecz koszykówki Anwil, oraz zastępca prezydenta Krzysztof Kukucki - wspólny spacer po budowach/przebudowach powstających na terenie miasta.

Poza włocławskimi, na allegro znaleźć można tysiące aukcji z całej Polski. W czasie 30. Finału WOŚP zbierane środki zapewnią najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Tu znajdziecie aukcje: https://www.wosp.org.pl/final/30-final-wosp

 

K.M.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe