Potrącenie 8-latki w Bogucinie. Dziewczynka została przewieziona do szpitala

  • 23.03.2022, 16:40 (aktualizacja 24.03.2022, 11:48)
  • B.B.
Potrącenie 8-latki w Bogucinie. Dziewczynka została przewieziona do szpitala

Około 15:30 doszło do potrącenia 8-latki w miejscowości Bogucin niedaleko remizy lokalnej OSP. Prawdopodobnie dziewczynka wybiegła z ogrodzonej posesji i wpadła pod nadjeżdżający pojazd osobowy. Policja aktualnie ustala dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na miejscu działały dwie jednostki straży pożarnej - OSP Bogucin, PSP we Włocławku, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Dowiedzieliśmy się, że dziecko zostało przewiezione do szpitala w Toruniu. W czasie działania służb droga była nieprzejezdna. 

Aktualizacja (24.03)

"Dziewczynka wybiegła na jezdnię zza ogrodzenia posesji i została potrącona przez pojazd Mercedes. na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń. Kobieta kierująca pojazdem była trzeźwa. Materiały do sprawy najprawdopodobniej trafią do Sądu dla nieletnich." - powiedziała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku

B.B.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rudy
Rudy 24.03.2022, 22:38
Kierowca pogotowia bez maseczki ?

Pozostałe