Włocławscy sportowcy i trenerzy odebrali nagrody w Centrum Kultury "Browar B."

  • 26.04.2022, 17:15 (aktualizacja 26.04.2022, 17:34)
  • B.B.
Włocławscy sportowcy i trenerzy odebrali nagrody w Centrum Kultury "Browar…

Dziś o godzinie 16:00 w Centrum Kultury "Browar B." zgromadzili się włocławscy sportowcy oraz trenerzy. Na scenie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Włocławek w sporcie.

"Grubo ponad 100 osób otrzyma nagrody w dziedzinie sportu. Będą to zarówno sportowcy w dyscyplinach indywidualnych jak i zespołowych, ale także nagradzamy naszych sponsorów, czyli firmy, które bardzo często pomagają naszym sportowcom, i tym młodym i tym starszym. Jest to szczególny dzień dla włocławskiego sportu i chcę powiedzieć, jak głosi nasze hasło "Włocławek miastem sportu", to to hasło jest jak najbardziej aktualne, bo dzisiaj są nagrody, natomiast musimy pamiętać, że są do tego jeszcze stypendia. Jest to zorganizowany, stały system wsparcia naszych sportowców uczestniczących w zawodach nie tylko nie tylko na arenie polskiej, ale także międzynarodowej." - powiedział prezydent Marek Wojtkowski

W sumie uhonorowano 23 trenerów (nagrody i wyróżnienia), 49 sportowców w kategorii sporty indywidualne (nagrody), 76 w kategorii sporty drużynowe (nagrody) i 14 sportowców w kategorii sporty indywidualne (wyróżnienia). Listę trenerów i zawodników przedstawimy wkrótce.

B.B.

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe