Dyrektorzy miejskich jednostek zarobią więcej? Prezydent podpisał rozporządzenie

  • 06.05.2022, 15:00 (aktualizacja 06.05.2022, 15:01)
  • K.M.
Dyrektorzy miejskich jednostek zarobią więcej? Prezydent podpisał rozporządzenie fot. B.B.

We środę wydano zarządzenie Prezydenta Włocławka w sprawie "maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia" kierowników i zastępców kierowników, dyrektorów i komendanta miejskich jednostek organizacyjnych miasta Włocławek. Miesięczne wynagrodzenie osób na kierowniczych stanowiskach stanowi suma przypadających do wypłaty w danym miesiącu następujących składników wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze, dodatek funkcyjny, dodatek specjalny. Zgodnie z nowym rozporządzeniem maksymalne kwoty dodatku zasadniczego oraz funkcyjnego wynosić będą:

Dodatek specjalny może zostać przyznany z racji zwiększenia obowiązków lub powierzenia dodatkowych zadań kierownikowi jednostki miejskiej. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania, zatem z dniem 4 maja i ma zastosowanie do ustalenia wysokości wynagrodzeń należnych od 1 stycznia 2022 roku. Nowe zarządzenie zmieniło poprzednie, wydane w roku 2009.

K.M.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Swoim swoje i sobie kilka etatów, podwyżki i mnóstwo zastępców
Swoim swoje i sobie kilka etatów, podwyżki i mnóstwo zastępców 07.05.2022, 08:50
Hipokryta na urzędzie, sobie podwyżkę i teraz reszcie. Trzeba oszczędzać a nie wydawać więcej, widać jaki Pan Marek W. jest obłudny, do szkoły kości fałszywy i dwulicowy. W firmie nie ma podwyżek bo jest drogo wszystko, szukamy oszczędności a pensje są zamrożone!
Mg
Mg 09.05.2022, 06:56
Bo wszyskie świnie są równe ale niektóre są równiejsze i milej chrumkaja

Pozostałe