Bursa przy ul. Mechaników zostanie przebudowana

  • 10.05.2022, 11:17 (aktualizacja 10.05.2022, 11:33)
  • B.B.
Bursa przy ul. Mechaników zostanie przebudowana

Ratusz ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę bursy szkolnej przy ulicy Mechaników. Kompleks składa się z trzech budynków – bursy, jadalni z kuchnią i łącznika.

Zgodnie z założeniami należy zaprojektować przebudowę budynku na potrzeby bursy szkolnej oraz schroniska młodzieżowego wraz z kuchnią-stołówką. Przewiduje się 240 miejsc dla bursy szkolnej i 48 dla schroniska młodzieżowego. Pokoje mają być 1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe. Każdy ma być wyposażony w osobny węzeł higieniczno-sanitarny. Na parterze budynków mają znajdować się pomieszczenia dla administracji jak sekretariat, gabinet dyrektora etc.

Dodatkowo w budynku przewiduje się świetlicę, salę wykorzystywaną dla pracy w grupach i nauki indywidualnej, bibliotekę, pokój dla ZNP, lokal dla NSZZ. Na każdym piętrze budynku mają zostać umiejscowione pomieszczenia socjalne dla wychowanków, w których będą mogli przechowywać żywność i odgrzać posiłki. Termin składania ofert upływa 18 maja o godzinie 14:00.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe