Na Cmentarzu Komunalnym powstanie nowe kolumbarium

  • 11.05.2022, 16:16 (aktualizacja 11.05.2022, 16:20)
  • B.B.
Na Cmentarzu Komunalnym powstanie nowe kolumbarium

Spółka "Baza" ogłosiła przetarg na budowę nowego kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym przy al. Chopina. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych dla zadania pn. :Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku w formule "zaprojektuj-wybuduj". Zamówienie jest podzielone na dwa etapy – pierwszy to wykonanie dokumentacji projektowej (w terminie 45 dni od dnia zawarcia umowy), drugi to wykonanie robót budowlanych (w terminie 160 dni od dnia zawarcia umowy).

Jakie wymiary ma mieć nowe kolumbarium? Zgodnie ze specyfikacją niezależny moduł kolumbarium ma mieć długość 10,35 m, szerokość 1,40 m oraz wysokość 2,14 m. Elementy kolumbarium zostaną posadowione na betonowym fundamencie o szerokości 1,30 m. Teren wokół będzie wyłożony kostką brukową. Pojawią się również ławki. Moduł kolumbarium ma zawierać 108 wnęk urnowych.

Jedynym kryterium przy wyborze oferty jest cena. Oferty można składać do 19 maja do godziny 14:50.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe