Ratusz ogłosił przetarg na budowę alternatywnej drogi łączącej os. Michelin i Południe

  • 12.05.2022, 15:23 (aktualizacja 12.05.2022, 15:26)
  • B.B.
Ratusz ogłosił przetarg na budowę alternatywnej drogi łączącej os. Michelin…

Ratusz ogłosił przetarg na budowę drogi stanowiącej alternatywne połączenie osiedla Michelin z osiedlem Południe. Wykonawca będzie musiał dokonać rozbiórki istniejącej nawierzchni jezdni odcinka drogi od ulicy Wiejskiej do drogi krajowej nr 62, a następnie budowę odcinka od drogi krajowej nr 62 do osiedla Michelin. Zgodnie ze specyfikacją ma powstać chodnik i ścieżki rowerowe. Wykonawca zbuduje również oświetlenie drogowe. Usunięta zostanie część drzew i krzewów kolidujących z projektowaną inwestycją. Dodatkowo zamontowany zostanie monitoring miejski.

Przy wyborze oferty będzie brana pod uwagę cena oraz okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane. Okres realizacji zamówienia to 16miesięcy. Oferty można składać do 8 czerwca.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mielęcin
mielęcin 15.05.2022, 14:37
Osiedle Mielęcin.

Pozostałe