29 maja wybory w Gminie Włocławek

  • 12.05.2022, 21:50 (aktualizacja 12.05.2022, 22:00)
  • B.B.
29 maja wybory w Gminie Włocławek

W związku ze śmiercią radnego Rady Gminy Włocławek Wiesława Błasiaka konieczne jest przeprowadzenie wyborów uzupełniających. Zgodnie z rozporządzeniem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w uzgodnieniu z Komisarzem Wyborczym we Włocławku maja się one odbyć 29 maja.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez Komisarza Wyborczego we Włocławku, pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych mogli dokonać dodatkowych zgłoszeń kandydatów do dnia 6 maja do komitetów wyborczych nr 4 w liczbie 3 oraz numer 6 w liczbie 4. Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych. Kampania wyborcza zakończy się 27 maja o godzinie 24:00.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe