Nie żyje Ireneusz Szafrański hetman Bractwa Kurkowego i znany przedsiębiorca. Uroczystości pogrzebowe jutro w katedrze

  • 18.05.2022, 10:30 (aktualizacja 18.05.2022, 10:52)
  • informacja prasowa
Nie żyje Ireneusz Szafrański hetman Bractwa Kurkowego i znany przedsiębiorca.… Fot. Archiwum

Ireneusz Szafrański odszedł  w nocy 16 maja. O śmierci włocławianina poinformowało Włocławskie Bractwo Kurkowe. 

"Drodzy Bracia i Siostry! Wszyscy Miłośnicy i Sympatycy Włocławskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego! Z trudem przekazuję Wam tę smutna wieść. Otóż o godz. 1.20 w dniu 16 maja br. odszedł na wieczną służbę u stóp tronu Przedwiecznego brat Ireneusz Szafrański. Hetman naszego bractwa. Był człowiekiem o krystalicznej duszy. Pogrzeb naszego hetmana odbędzie się następująco :

-19 maja br o 11:30 w Katedrze Włocławskiej

-pochówek na cmentarzu w Nieszawie ok. 1,5 godz. później"

Wiele osób kojarzyć będzie Ireneusza Szafrańskiego z tartaku, którego był właścicielem. Przyjaciele i znajomi składają rodzinie kondolencje. Z Ireneuszem Szafrańskim wielokrotnie mieliśmy okazję rozmawiać w naszej pracy podczas turniejów strzeleckich. Wspominamy go jako człowieka wielkiej kultury i dołączamy się do kondolencji dla najbliższych. 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe