Akcja służb na moście stalowym. Znów próba samobójcza?

  • 22.05.2022, 21:04 (aktualizacja 23.05.2022, 10:55)
  • K.M.
Akcja służb na moście stalowym. Znów próba samobójcza? fot.B.Obałkowska/nadesłane

Dziś po godz. 20.00 na moście stalowym pojawiły się niemalże wszystkie służby. Straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe, a na przystani wodowano łódź.  Po zaledwie kilkunastu minutach Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja zjechała z mostu stalowego, aby nie utrudniać ruchu. Służby przemieściły się pod pałac biskupi, gdzie dokończono czynności. Z relacji świadków wynika, że do Wisły chciał wskoczyć człowiek i został on aresztowany przez policję. Czekamy na potwierdzenie tych informacji od mł. bryg. Mariusza Bladoszewskiego oficera prasowego KM PSP, który ustala zaistniałe okoliczności. 

Aktualizacja

"Otrzymaliśmy zgłoszenie o próbie samobójczej na moście. Na miejscu działała oprócz straży pożarnej także policja oraz ratownicy medyczni i WOPR. Mężczyzna został przekazany ZRM." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski

K.M.

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KAT
KAT 23.05.2022, 07:41
DAJCIE SPOKOJNIE ODEJŚĆ ODP..CIE SIĘ PAJACE W MUNDURKACH

Pozostałe