Piotr Stolcman dyrektorem Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie we Włocławku

  • 15.06.2022, 15:08 (aktualizacja 15.06.2022, 15:39)
  • B.Obałkowska
Piotr Stolcman dyrektorem Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie we Włocławku fot. archiwum

25 maja ratusz ogłosił konkurs na stanowiska Dyrektora Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie we Włocławku. Termin składania dokumentów upłynął 6 czerwca. 14 czerwca odbyły się rozmowy kwalifikacyjne z osobami, które się zakwalifikowały. Dziś na BIP ratusza pojawiła się informacja o wyborze na stanowisko dyrektora Piotra Stolcmana. Jak czytamy w uzasadnieniu:


"Pan Piotr Stolcman, zamieszkały w miejscowości Nowa Wieś. Uzasadnienie wyboru Pan Piotr Stolcman podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej, wykazał się najlepszą znajomością zagadnień niezbędnych do właściwej realizacji zadań na stanowisku Dyrektora Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie we Włocławku. Legitymuje się odpowiednim wykształceniem. Spełnił wymogi kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko kierownicze urzędnicze."

Piotr Stolcman pełnił funkcję dyrektora Izby Wytrzeźwień, przed jej zamknięciem. 

B.Obałkowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.💪
.💪 17.06.2022, 08:39
Ma doświadczenie w temacie. Wreszcie fachowiec.
niewierny
niewierny 15.06.2022, 20:47
Żeby tylko nie było tak, jak duspasterzem ds trzeźwości
Alko
Alko 15.06.2022, 16:05
Goscia znam zimny drań to zły wybór

Pozostałe