Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki

  • 23.06.2022, 12:29 (aktualizacja 23.06.2022, 12:38)
  • B.B.
Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki

Dziś o godzinie 11:00 w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu uniwersytetu. Następnie przyszedł czas na okolicznościowe przemówienia.

"Każdy, kto przestaje się uczyć zaczyna się starzeć. Nie ważne, czy ma się 20 czy 18 lat. Każdy, kto się uczy, pozostaje młody. Dlatego mogę stwierdzić, że Państwa podejście do życia wskazuje na niebywałą energię i młodą dusze. Dzisiejsza uroczystość jest Waszym świętem. Ideą uniwersytetu Trzeciego wieku jest abyście mogli Państwo aktualizować swoją wiedzę, mogli aktywnie uczestniczyć w procesach dziejących się wokół Was, zachować sprawność intelektualną, psychiczną i fizyczną." - powiedziała dyrektor Beata Pawłowska

B.B.

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe