Strażacy po godzinach pracy stworzyli w jednostce przy ul. Rolnej siłownię

  • 23.06.2022, 15:35 (aktualizacja 23.06.2022, 15:59)
  • B.O. na podst. komunikatu prasowego
Strażacy po godzinach pracy stworzyli w jednostce przy ul. Rolnej siłownię…

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 we Włocławku przeprowadzili w placówce remont. Od teraz mogą ćwiczyć we własnej siłowni, która kilka dni temu została doposażona przez sponsorów. Strażacy w godzinach wolnych od pracy m.in zburzyli ściankę działową. Remont mógł zostać przeprowadzony dzięki uprzejmości i wsparciu wielu firm, które nieodpłatnie przekazały materiały budowlane. Strażacy mają od teraz także mural, który wykonał Pan Arkadiusz Gibert. W sprzęt do ćwiczeń wyposażyła strażaków firma Lear Corporation, a także włocławskie wodociągi. 

Poprawa warunków oraz doposażenie pomieszczenia siłowni w wysokiej klasy sprzęt sportowy spełniający obowiązujące standardy jak podkreślają strażacy, w znacznym stopniu przyczyni się do realizacji zadań związanych z doskonaleniem zawodowym strażaka w zakresie rozwoju kultury fizycznej tak ważnej dla utrzymania kondycji wykorzystywanej podczas działań ratowniczych.  

 

B.O. na podst. komunikatu prasowego

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe