Na te projekty będziemy głosować w Budżecie Obywatelskim. W poniedziałek, 27 czerwca rusza głosowanie

  • 24.06.2022, 15:45 (aktualizacja 24.06.2022, 16:10)
  • informacja prasowa
Na te projekty będziemy głosować w Budżecie Obywatelskim. W poniedziałek,…

Na BIP została dziś opublikowana lista projektów ostatecznie poddanych pod głosowanie we Włocławskim Budżecie Obywatelskim na rok 2023. W poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. rusza głosowanie na projekty w ramach Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023. Zgodnie z harmonogramem głosowanie potrwa do 11 lipca, a ogłoszenie wyników nastąpi do 10 sierpnia. Po etapie procedury odwoławczej i rozpatrzeniu przez Komisję Budżetu, Rozwoju i Promocji Miasta czterech odwołań, pod głosowanie poddane zostają ostatecznie 32 projekty – w tym 19 projektów w kategorii ogólnomiejskiej, 9 w kategorii instytucjonalnej i 4 w kategorii zielonej. Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie w formie elektronicznej, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej dedykowanej Włocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu – www.bo.wloclawek.eu .
W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Włocławka. W związku z podziałem projektów na trzy kategorie, każdy mieszkaniec może oddać po jednym głosie w każdej kategorii. Więcej informacji odnośnie Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego, wraz z listą projektów poddanych pod głosowanie, poniżej:

informacja prasowa

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe