Kilkanaście aut przygniecionych przez drzewa w Wieńcu. Na miejscu OSP Brześć i Machnacz

  • 02.07.2022, 11:12 (aktualizacja 02.07.2022, 11:50)
  • B. Obałkowska
Kilkanaście aut przygniecionych przez drzewa w Wieńcu. Na miejscu OSP… Fot. B.B.

W Wieńcu podczas nocnej nawałnicy zostało uszkodzonych kilkanaście aut osobowych zaparkowanych przy ul. Brzozowej. Na pojazdy przewróciły się drzewa, które wiatr łamał jak przysłowiowe zapałki. Uszkodzeniu uległo również ogrodzenie. Skutki nocnego zdarzenia usuwają obecnie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Machnacza i Brześcia Kujawskiego. 

W ciągu ostatniej dobry odnotowano blisko 3700 interwencji strażaków w całym kraju. Strażacy wciąż wyjeżdżają do powalonych drzew, zalanych piwnic, a także zerwanych dachów. We Włocławku w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul.Cyganka wiatr zerwał dach. Strażacy zabezpieczali wczoraj teren. Według prognoz synoptyków czeka nas już tylko dobra pogoda, przynajmniej do czwartku nie powinno padać.

B. Obałkowska

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe