Ruszyły zapisy na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego

  • 27.02.2019, 15:34 (aktualizacja 27.02.2019, 15:40)
  • informacja prasowa UM Brześć Kujawski
Ruszyły zapisy na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego

Od 18 lutego można dokonywać zapisów na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Jedna z największych imprez biegowych w powiecie włocławskim odbędzie się w sobotę, 25 maja. Memoriał im. Czesława Wasielewskiego – bieg uliczny na dystansie 10 km, na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego. Tegoroczna, szósta edycja imprezy, która odbędzie się 25 maja br., ponownie stała się częścią cyklu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Koszt uczestnictwa w biegu głównym wynosi 30 złotych i dla tej kwoty obowiązuje termin wpłat do 17 maja br. włącznie. W późniejszych dniach opłata startowa wzrasta: do 40 złotych (do dnia 24 maja) oraz do 50 złotych, jeśli uiszczana jest w Biurze Zawodów w dniu wydarzenia. Zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatorów oraz osoby powyżej 70. roku życia. Towarzyszące biegowi głównemu Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży są bezpłatne. Limit zawodników w biegu głównym wynosi 300 osób, natomiast limit młodych uczestników we wszystkich biegach łącznie wynosi 150 osób. Szczegółowy regulamin wydarzenia oraz możliwość zapisów dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej biegu http://www.memorial.brzesckujawski.pl

Aby dokonać rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/vi-memorial-im-czeslawa-wasielewskiego 

Należy pamiętać, że formularz dostępny jest dopiero po założeniu konta. Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do udziału w VI już edycji największego biegowego święta w Brześciu Kujawskim. Organizatorami wydarzenia są: Gminny Klub Sportowy „Łokietek” we współpracy z Urzędem Miejskim w Brześciu Kujawskim oraz Urząd Miejski w Lubrańcu.

informacja prasowa UM Brześć Kujawski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe