Pożar tartaku w okolicach Włocławka

  • 06.07.2022, 13:06 (aktualizacja 06.07.2022, 14:40)
  • B.B.
Pożar tartaku w okolicach Włocławka facebook.com/OSPDąbPolski

Wczoraj po godzinie 16:00 dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania we Włocławku został powiadomiony o pożarze tartaku w miejscowości Ładne (niedaleko Smólnika). Akcję gaśniczą prowadziły jednostki straży pożarnej z PSP we Włocławku, OSP Smólnik i OSP Dąb Polski. Dzięki sprawnej akcji pracowników tartaku nie doszło rozprzestrzenienia się ognia. 

"Do zdarzenia doszło o godzinie 16:05. Akcja trwała dwie godziny. na miejscu zdarzenia mieliśmy cztery zastępy straży pożarnej, dwa OSP Smólnik i Dąb Polski i dwa z JRG 2 we Włocławku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że paliła się izolacja pomiędzy dachem hali a konstrukcją nośną. pracownicy za pomocą gaśnic proszkowych sami ugasili pożar przed przybyciem straży pożarnej. Nie było osób poszkodowanych. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy KM PSP we Włocławku 

B.B.

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe