Kolejny alarm bombowy w Brześciu Kujawskim. Informacja wpłynęła także do Urzędu Miejskiego w Izbicy Kujawskiej

  • 28.07.2022, 09:53 (aktualizacja 28.07.2022, 09:56)
  • B.B.
Kolejny alarm bombowy w Brześciu Kujawskim. Informacja wpłynęła także…

Tydzień temu, 21 sierpnia służby zostały zadysponowane do alarmu bombowego w Brześciu Kujawskim. Ze zgłoszenia wynikało, że w budynku miały zostać podłożone ładunki wybuchowe. Podobne zgłoszenie wpłynęło do jednej z włocławskich placówek oświatowych. Dziś sytuacja się powtórzyła. Po godzinie 8:00 strażacy zostali zaalarmowani do brzeskiego Urzędu Miejskiego.

"Potwierdzam, mamy dwa alarmy bombowe, w Urzędach Miejskich w Brześciu Kujawskim oraz Izbicy Kujawskiej. W Brześciu mamy jeden zastęp PSP i jeden OSP, natomiast w Izbicy jest tylko OSP. Pewnie wkrótce przybędzie też policja. Informację otrzymaliśmy po godzinie 8:00, ale maile do Urzędów wpłynęły wczoraj po godzinie 21:00." - powiedział kpt. Joachim Zefert, dowódca JRG nr 2 we Włocławku

Wkrótce informacje od oficera prasowego KMP we Włocławku.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe