Oddany 10 lipca kompleks wodny przy ul. Płockiej do naprawy. Doszło do awarii, obiekt cześciowo zamknięty

  • 02.08.2022, 13:32 (aktualizacja 02.08.2022, 14:10)
  • B.B.
Oddany 10 lipca kompleks wodny przy ul. Płockiej do naprawy. Doszło do…

Nieco ponad trzy tygodnie temu została otwarta przebudowana przystań przy ulicy Płockiej. Prace na obiekcie rozpoczęły się w maju 2021 r. Odpowiedzialna za nie była firma Mosty Kujawy Krzysztof Szymański. Koszt inwestycji to ponad 20 mln zł, z czego 8 mln pochodziło z budżetu miasta.

Obiekt został 10 lipca oddany do użytku. Wczoraj Ośrodek Sportu i Rekreacji, który nim administruje, za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował, że doszło do awarii. Z użytkowania został wyłączony brodzik oraz wodny plac zabaw dla dzieci. Naprawa obiektu zostanie wykonana przez firmę Mosty Kujawy w ramach gwarancji.

Na najbliższej Sesji Rady Miasta zostanie poddany pod głosowanie projekt uchwały obniżający ceny biletów w związku z zaistniałą sytuacją.

B.B.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M
M 02.08.2022, 20:52
Czy kogoś to jeszcze dziwi?

Pozostałe