Kierowca BMW przekroczył prędkość o ponad 100 km/h. Został ukarany mandatem w wys. 2500 zł

  • 09.08.2022, 13:20 (aktualizacja 09.08.2022, 13:25)
  • Policja
Kierowca BMW przekroczył prędkość o ponad 100 km/h. Został ukarany mandatem… archiwum

Policjanci ruchu drogowego z Włocławka przerwali niebezpieczną jazdę 28-letniego kierowcy BMW. Mężczyzna, nie bacząc na przepisy drogowe, pędził przez obszar zabudowany z prędkością 182 km/h. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie na drodze mundurowi już zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych i punktami.

Do sytuacji doszło w miniony piątek (05.08.22) przed godz. 21.00 na Alei Królowej Jadwigi we Włocławku. Policjanci ruchu drogowego kontrolowali tam prędkość, z jaką poruszają się pojazdy i ujawnili w tym zakresie rażące wykroczenie kierowcy BMW. Na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h, kierowane przez mężczyznę auto gnało z prędkością aż 182 km/h.

Policjanci natychmiast przerwali tę niebezpieczną jazdę i zatrzymali pojazd do kontroli. Siedzący za kierownicą 28-latek od razu poniósł konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz ukarali go mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych i 10 punktami.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Brawura na drodze niesie ze sobą nie tylko dotkliwe skutki finansowe, ale też stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Policja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mnóstwo wykroczeń nie tylko to stwierdzone, proszę o więcej danych samochodu.
Mnóstwo wykroczeń nie tylko to stwierdzone, proszę o więcej danych samochodu. 09.08.2022, 13:30
Jakie konkretnie BMW? Jaki kolor? Proszę o informację.

Pozostałe