Wiemy kto został nową dyrektor DPS przy ul. Żeromskiego

  • 11.08.2022, 11:13 (aktualizacja 11.08.2022, 12:06)
  • B.B.
Wiemy kto został nową dyrektor DPS przy ul. Żeromskiego

Dnia 26 stycznia 2022 r. na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włocławku pojawiła się informacja o ofercie pracy na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej we Włocławku przy ulicy Żeromskiego. Wśród wymagań było m. in. wyższe wykształcenie, co najmniej 5-letni okres zatrudnienia w tym co najmniej 3-letni staż w pomocy społecznej, czy posiadanie wiedzy dotyczącej funkcjonowania jednostek pomocy społecznej. Mijały kolejne miesiące, a dyrektora DPS przy ul. Żeromskiego wciąż nie było.

Sytuacja zmieniła się 1 sierpnia 2022 r. Dowiedzieliśmy się, że tego dnia na czele placówki stanęła Violetta Bronikowska. Nawa pani dyrektor wcześniej była m. in. kierownikiem Centrum Informacji i Profilaktyki Społecznej Osób Niepełnosprawnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku. Poprzedniczką Violetty Bronikowskiej na stanowisku dyrektora DPS była Sylwia Dzika.

B.B.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawek
ciekawek 11.08.2022, 14:21
Czyja kumata ?

Pozostałe