Włocławscy strażacy rozgrywają turniej siatkarski

  • 09.09.2022, 12:01 (aktualizacja 09.09.2022, 12:34)
  • B.B.
Włocławscy strażacy rozgrywają turniej siatkarski

Dziś na boisku do piłki plażowej obok siedzimy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 we Włocławku rozgrywany jest turniej siatkarski. Osiem drużyn złożonych ze strażaków rywalizuje o laur zwycięzców. Zawodom towarzyszy piknik.

"Mamy turniej piłki siatkowej, w którym uczestniczą strażacy z JRG 1, JRG 2 oraz Komendy Miejskiej. Zawody organizuje Związek Zawodowy "Solidarność" pod honorowym patronatem Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. Mamy osiem drużyn, każda ze zmian służbowych wystawiła swoją ekipę. Rywalizacja jest wyrównana. Strażacy do tych zawodów przygotowywali się przez całe wakacje." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy KM PSP we Włocławku

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Ich zwycięzcy będą rywalizować o puchar. Każdy set rozgrywany jest do 15 punktów. Wygrywa zespół, który wygra dwa sety. Turniej rozgrywany jest cyklicznie, choć w ostatnich latach z powodu pandemii został odwołany.

Trzeba dodać, że dzisiejszy turniej w siatkówkę nie powoduje, że strażacy nie wyjeżdżają do alarmów. Część strażaków pozostaje w gotowości, by udać się na interwencję. 

B.B.

Zdjęcia (68)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe