Zmienią się ceny biletów za korzystanie z obiektów na przystani przy ulicy Płockiej

  • 21.09.2022, 13:19 (aktualizacja 21.09.2022, 15:10)
  • B.B.
Zmienią się ceny biletów za korzystanie z obiektów na przystani przy ulicy…

Trzy tygodnie po uroczystym otwarciu przystań przy ulicy Płockiej została częściowo wyłączona z użytkowania. Przyczyną była awaria brodzika oraz wodnego placu zabaw dla dzieci. Naprawa miała zostać wykonana w ramach gwarancji przez firmę Mosty Kujawy.

Część basenów została wyłączona, więc zasadnym było zmniejszenie opłat za wejście na obiekt. Uchwałę w tej sprawie przegłosowali radni na początku sierpnia. Zgodnie z projektem uchwały wejście na przystań przez około dwa miesiące kosztowało 1 zł dla każdego mieszkańca.

Awaria została naprawiona, więc Radni na najbliższej Sesji Rady Miasta, która odbędzie się w przyszły wtorek, będą głosować nad przywróceniem ceny wyjściowej. Jeśli uchwała zostanie przegłosowana bilet normalny będzie kosztował 12 zł, natomiast ulgowy 7 zł.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe