Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową ul. Kilińskiego Rondo zostanie wyłączone z ruchu

  • 21.09.2022, 17:40 (aktualizacja 22.09.2022, 04:56)
  • B.B.
Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową ul. Kilińskiego…

Prace przy remoncie ulicy Kilińskiego powoli zmierzają ku końcowi. Wykonawca, firma "PRASBET", prowadzi roboty etapami, tak by dochodziło do możliwie najmniejszej liczby utrudnień w ruchu.

Dziś zostaliśmy powiadomieni o kolejnej zmianie organizacji ruchu. Tym razem chodzi o rondo Tajnej Organizacji Nauczycielskiej (rondo przy Sądzie). Zmiana spowoduje praktycznie wyłączenie tego obszaru z ruchu. Przejechać będzie można jedynie od ulicy Wojska Polskiego (od strony Sądu Okręgowego) w Kilińskiego do Sądu Rejonowego. Zmiana nastąpi w środę 28 września. Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu to 28 października.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zyta
Zyta 26.09.2022, 18:43
A z sądu w którą stronę będzie można wyjechać ?

Pozostałe