Wspólna akcja informacyjno-edukacyjna policji i sanepidu w „Dzień Bez Śmiertelnego Wypadku”

  • 22.09.2022, 14:05 (aktualizacja 22.09.2022, 14:08)
  • Policja
Wspólna akcja informacyjno-edukacyjna policji i sanepidu w „Dzień Bez…

Policjanci ruchu drogowego z Włocławka wspólnie z inspektorami sanepidu w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności przeprowadzili działania pod nazwą ,,ROADPOL SAFETY DAYS”. Podczas rozmowy z kierowcami uświadamiali ich jakie niebezpieczeństwa wynikają z jazdy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Wczoraj (21.09.2022) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wraz z pracownikiem Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego przeprowadzili działania edukacyjne w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności pod nazwą ROADPOL Safety Days. Głównym celem działań było zwrócenie uwagi na kwestie bezpieczeństwa na drogach oraz podniesienie świadomości uczestników ruchu drogowego, że bezpieczeństwo to w dużej mierze zależy od ich samych.
W trakcie działań rozmawiali z kierującymi i pasażerami na temat bezpiecznego korzystania z dróg oraz przekazali ulotki informacyjne związane z zagrożeniami wynikającymi z prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
Natomiast dzisiaj (22.09.2022) w godzinach porannych włocławscy policjanci na Alei Kazimierza Wielkiego we Włocławku przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. W trakcie tej akcji skontrolowali trzeźwość 230 kierowców. Wszyscy kierujący byli trzeźwi i mogli kontynuować swoją podróż.
 

Policja

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe