Starosta, burmistrzowie, wójtowie i prezydent Włocławka chcą powołać "WŁOF"

  • 23.09.2022, 02:17
  • informacja prasowa
Starosta, burmistrzowie, wójtowie i prezydent Włocławka chcą powołać "WŁOF" fot. Starostwo Powiatowe

20 września 2022 roku prezydent Włocławka, starosta włocławski, burmistrzowie i wójtowie z terenu Powiatu Włocławskiego odbyli spotkanie robocze w celu utworzenia nowego stowarzyszenia w regionie. Informacja na ten temat pojawiła się na stronie Starostwa Powiaowego:

"Głównym tematem rozmów było utworzenie stowarzyszenia dla obszaru funkcjonalnego Włocławka, dzięki któremu samorządy będą mogły pozyskiwać środki finansowe z funduszy europejskich z nowej perspektywy na lata 2021-2027 w ramach polityki terytorialnej. Stowarzyszenie otrzymało nazwę WŁOF - Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Włocławka.Współpraca samorządów w ramach obszaru funkcjonalnego jest zgodna ze Strategią rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego do 2030 roku."

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe