czwartek, 25 kwietnia 2024 09:57

Anwil przegrywa ze Śląskiem w Hali Mistrzów

Początek sezonu w wykonaniu Anwilu Włocławek przyniósł dwie ligowe wygrane. Najpierw w pierwszej kolejce Rottweilery wygrały z Zastalem, a później na wyjeździe z Sokołem Łańcut. Dziś przyszła kolej na mecz z obecnym Mistrzem Polski, Śląskiem Wrocław. Kibicom nie trzeba tłumaczyć wagi tego meczu.

Pierwsze minuty spotkania należały do Anwilu, jednak goście szybko odpowiedzieli wychodząc na prowadzenie 14:23. Dwie kolejne kwarty to pogoń Rottweilerów. Niestety zabrakło czasu. Czwarta kwarta zakończyła się remisem 14:14, a Anwil ostatecznie przegrał 73:75.

Dla Rottweilerów najwięcej punktów rzucił Geene - 17 , po 13 dołożyli Bostic i Nowakowski. Kolejny mecz już w niedzielę z Astorią w Bydgoszczy.