Wszyscy lekarze nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej we Włocławku złożyli wypowiedzenia!

  • 02.04.2019, 20:40 (aktualizacja 02.04.2019, 21:40)
  • Janusz Krysztop
Wszyscy lekarze nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej we Włocławku złożyli wypowiedzenia! fot. Janusz Krysztop

Wczoraj informowaliśmy Państwa o zawieszeniu działalności Oddziału Chirurgii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku. Powodem  dramatycznego posunięcia jest w tym przypadku brak wykwalifikowanego personelu do pracy. Dziś do naszej redakcji dotarła wiadomość o kolejnym możliwym zamknięciu placówki medycznej.  Z anonimowego maila dowiedzieliśmy się, że dziś wszyscy lekarze Nocnej Opieki lekarskiej pracujący w Ambulatorium Nocnym i Świątecznym przy ulicy Lunewil 15, złożyli wypowiedzenia z pracy. Jako przyczynę wskazano działania dyrektora szpitala - Marka Bruzdowicza, który jakoby miał dezorganizować funkcjonowanie tej jednostki.

Chcąc zweryfikować anonimowe informacje próbowaliśmy skontaktować się z dyrektorem Bruzdowiczem - ten jednak odmówił nam dziś spotkania przytłoczony zbyt dużą ilością obowiązków służbowych. W rozmowie telefonicznej udało nam się jednak potwierdzić niepokojące fakty, lecz na pełną wypowiedź w tej sprawie musimy poczekać do jutra.

W treści e-maila poproszono o poinformowanie opinii publicznej  "o możliwym braku dostępności opieki lekarskiej w święta wielkanocne i majówkę w powiecie włocławskim."

Do tematu wrócimy jak najszybciej.

 

Janusz Krysztop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe