środa, 24 kwietnia 2024 17:06

Lider Włocławek pokonał na wyjeździe drużynę z Kruszwicy 2:0

Autor: fot.Dolores

Znajdująca się na 8 pozycji drużyna z Kruszwicy uległa dziś na własnym boisku drużynie z Włocławka 2:0. Utrzymujący się na pozycji lidera zespół z naszego miasta zyskał kolejne punkty w klasyfikacji i obecnie może być niemal pewien awansu do IV ligi. Bramki podczas dzisiejszego spotkania strzelili Bartłomiej Grube z rzutu karnego w 26 minucie, oraz Łukasz Modranka w 71 minucie spotkania. Trener włocławskiego zespołu Michał Baiński po meczu przyznał, że było kilka słabych momentów, jednak drużyna sobie poradziła.

"Dziś był dość specyficzny mecz, ze względu na ten świąteczny czas, ale nastawiliśmy się na zdobycie 3 punktów i to zrealizowaliśmy. To było najważniejsze" -komentował po zakończonym spotkaniu trener Lidera

Mimo odniesionej porażki trener Grzegorz Nowaczyk cieszył się z rozegranego meczu. Zdaniem szkoleniowca Klubu Piłkarskiego Gopło Kruszwica jego młody zespół, który szkoli dopiero od roku, może wiele wnioskować po rozegrany meczu.

"Jak się nie da wygrać, należy kibicom zafundować walkę. Liczę że moi zawodnicy coś na tym zyskają i zaprocentuje to w kolejnych meczach" - podsumował Grzegorz Nowaczyk

Kolejny mecz 5 ligi kujawsko-pomorskiej grupy II zostanie rozegrany po świętach. Lider Włocławek zmierzy się 27 kwietnia na boisku OSiR z zespołem Szubinianka Szubin o godz. 14.00